Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Białymstoku - Wydział Ksiąg Wieczystych w Białymstoku. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać BI1B/00123244/8
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Adama Asnyka
Adama Chetnika
Adama Mickiewicza
Agatki
Agawy
Akacjowa
Akademicka
Al. 1000 Lecia Panstwa Polskiego
Albatrosa
Aleksandra Fredry
Aleksandra Karpowicza
Aleksandra Puszkina
Aleksandra Rybnika
Aleksandra Wegierki
Alfonsa Karnego
Algebraiczna
Aliny
Ananasowa
Andrzeja Struga
Angielska
Anieli Krzywon
Anny Jagiellonki
Antoniego Grabowskiego
Antoniuk Fabryczny
Antoniukowska
Arktyczna Arktyczna
Armii Krajowej
Arnikowa
Artura Grottgera
Artyleryjska
Astronautow
Astrow
Atlasowa
Augustowska
|
B |
Bacieczki
Bagienna
Bagnowka Kolonia
Bagnowska
Bajeczna
Balladyny
Baltycka
Baranowicka
Barszczanska
Bartnicza
Bartosza Glowackiego
Basniowa
Batalionow Chlopskich
Bednarska
Belgijska
Berberysowa
Berezynska
Berty Szaykowskiej
Biala
Bialoruska
Bialostoczek
Bialowieska
Biebrzanska
Bielska
Plac Bl. Ks. Michala Sopocki
Blekitna
Blokowa
Bobrow
Bociania
Boczna
Bohaterow Getta
Bohaterow Monte Cassino
Bohuna
Boleslawa Chrobrego
Boleslawa Prusa
Boleslawa Szymanskiego
Borsucza
Boruty
Botaniczna
Boya Zelenskiego
Bracka
Branska
Braterska
Bratkowa
Browarowa
Brukowa
Brylantowa
Brzegowa
Brzeska
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Budowlana
Bukowa
Bursztynowa
Buska
Busolowa
Bydgoska
Bystra
Bystrzycka
|
C |
Cala
Cedrowa
Celownicza
Cementowa
Ceramiczna
Chabrowa
Chelmska
Chlodna
Chlopska
Chmielna
Chmielowa
Choroszczanska
Chorwacka
Ciasna
Cicha
Ciechanowska
Cienista
Ciepla
Ciesielska
Cieszynska
Cisowa
Cukiniowa
Cumownicza
Cyganska
Cypiska
Cypriana Kamila Norwida
Cyprysowa
Cyrkoniowa
Cytrusowa
Cytrynowa
Czarna
Czarnej Hanczy
Czeresniowa
Czerwonego Kapturka
Czeska
Czeslawa Milosza
Czestochowska
Czysta
|
D |
Daktylowa
Daleka
Daliowa
Danuty Siedzikowny
Debowa
Depowa
Diamentowa
Dluga
Dobra
Dodatnia
Dojlidy Fabryczne
Dojlidy Gorne
Dojlidzka
Dojnowska
Dokerow
Dolina Stawow
Dolistowska
Dolna
Dozynkowa
Dr. Fiedorowicza
Dr Ireny Bialowny
Drewniana
Drzewna
Dunska
Dworska
Dyngusowa
Dzialkowa
Dziecinna
Dzielna
Dziesieciny
Dzwinska
Dzwonkowa
|
E |
Edukacyjna
Edwarda Pajkerta
Ekologiczna
Elektronowa
Elektryczna
Elewatorska
Elizy Orzeszkowej
Emila Zoli
Emili Plater
Esperantystow
Estonska
|
F |
Fabryczna
Falowa
Familijna
Feliksa Nowowiejskiego
Figowa
Finska
Fiolkowa
Folwarczna
Franciszka Karpinskiego
Franciszka Malinowskiego
Francuska
Fregatowa
Fryderyka Chopina
Funkcyjna
|
G |
Gabrieli Zapolskiej
Gajowa
Gdanska
Gedymina
Gen. Franciszka Kleeberga
Gen. Jozefa Bema
Gen. Jozefa Sowinskiego
Gen. Stanislawa Maczka
Gen. Stanislawa Sosabowskiego
Gen. Wladyslawa Andersa
Generala Jozefa Hallera
Generala Stefana Grota Roweckiego
Generala Wladyslawa Sikorskiego
Geodetow
Geometryczna
Gizycka
Gliniana
Gliwicka
Gminna
Gnieznienska Gnieznienska
Goldapska
Golebia
Gorna
Gornicza
Goscinna
Gospodarska
Gozdzikowa
Grabowa
Gradowa
Grajewska
Grazyny
Grazyny Bacewicz
Grecka
Grochowa
Grodecka
Grodzienska
Gromadzka
Gruntowa
Grunwaldzka
Grzeczna
Gwiazdkowa
Gwiezdna
|
H |
Hajnowska
Halicka
Handlowa
Hanki
Hanki Ordonowny
Harcerska
Harnasiow
Helska
Hetmanska
Hiacyntowa
Hiszpanska
Holenderska
Holownicza
Honorowych Krwiodawcow
Horodnianska
Hortensji
Hotelowa
Hoza
Hugo Kollataja
Hurtowa
Hutnicza
|
I |
Icchoka Malmeda
Iglasta
Ignacego Domeyki
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Moscickiego
Ignacego Pradzynskiego
Ikara
Inz. Mieczyslawa Krolika
Ireny Zarzeckiej
Irlandzka
Irysowa
|
J |
Jachtowa
Jacka
Jacka Kuronia
Jacka Malczewskiego
Jagiellonska
Jagienki
Jagodowa
Jakuba Szapiro
Jalowcowa
Jana Brzechwy
Jana Chryzostoma Paska
Jana Henryka Dabrowskiego
Jana Heweliusza
Jana Iii Sobieskiego
Jana Kilinskiego
Jana Klemensa Branickiego
Jana Kochanowskiego
Jana Krzysztofa Kluka
Jana Matejki
Plac Jana Pawla Ii
Aleja Jana Pawla Ii
Jana Skrzetuskiego
Jana Zamoyskiego
Janosika
Janusza Korczaka
Janusza Radziwilla
Jaroszowka
Jarzebinowa
Jaskolcza
Jaskrow
Jasminowa
Jaspisowa
Jastrzebia
Jaworowa
Jeczmienna
Jelenia
Jerzego Antoniewicza
Jerzego Waszyngtona
Jesienna
Jesionowa
Joachima Lelewela
Jodlowa
Jowisza
Jozefa Chelmonskiego
Jozefa Ignacego Kraszewskiego
Jozefa Karola Puchalskiego
Jozefa Konrada Korzeniowskiego
Jozefa Mackiewicza
Jozefa Marcinkiewicza
Jozefa Marjanskiego
Aleja Jozefa Pilsudskiego
Jozefa Turowskiego
Jozefa Wybickiego
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Juliusza Slowackiego
Juranda
Jurowiecka
Jutrzenki
|
K |
K. Kalinowskiego
Kadlubowa
Kalinowa
Kameliowa
Kameralna
Kamienna
Kanonierska
Kapielowa
Kapitanska
Kapralska
Kardynala Stefana Wyszynskiego
Karmelowa
Karola Bialkowskiego
Karola Brzostowskiego
Karola Chodkiewicza
Karola Szymanowskiego
Kaszmirowa
Kasztanowa
Katowa
Kawaleryjska
Kazimierza Pulaskiego
Kazimierza Tetmajera
Kazimierza Wyki
Kielecka
Kiemliczow
Kijowska
Kirkora
Klepacka
Klonowa
Klosowa
Kmicica
Knyszynska
Kobrynska
Kokosowa
Kolejowa
Kolodziejska
Kolonia Dojlidy
Kolonijna
Kolorowa
Komandorska
Kombatantow
Komety
Kominek
Komisji Edukacji Narodowej
Komunalna
Koncowa
Konduktorska
Konrada Wallenroda
Konstantego Ciolkowskiego
Konstantego Ildefonsa Galczynskiego
Konstantego Kosinskiego
Aleja Konstytucji 3 Go Maja
Konwaliowa
Kopciuszka
Koperkowa
Koralowa
Kordiana
Kormoranow
Kornela Makuszynskiego
Korycinska
Koscielna
Kosmiczna
Koszykowa
Kotwicowa
Kowalska
Kowienska
Kozlowa
Krakowska
Krancowa
Kraski
Krasnoludkow
Krecia
Kredytowa
Kreta
Krokusowa
Krola Zygmunta Augusta
Krolicza
Krolowej Bony Krolowej Bony
Krolowej Jadwigi Krolowej Jadwigi
Kropelkowa
Krucza
Kryniczna
Krysztalowa
Krzysztofa Kamila Baczynskiego
Krzywa
Krzyzowa
Ks. Arcybiskupa Edwarda Kisiela
Ks. Jerzego Popieluszki
Ks. Pawla Grzybowskiego
Ks. Stanislawa Andrukiewicza
Ks. Stanislawa Suchowolca
Ks. Stefana Girstuna
Ks. Witolda Pietkuna
Ksiecia Jozefa Poniatowskiego
Ksiecia Kiejstuta
Ksiecia Witolda
Ksiedza Aleksandra Syczewskiego
Ksiedza Arcybiskupa Romualda Jalbrzykowskiego
Ksiedza Jana Twardowskiego
Ksiezycowa
Kubanska
Kujawska
Kuropatwia
Kurpiowska
Kwiatowa
|
L |
Labedzia
Lacznikowa
Ladna
Lagodna
Lakowa
Lancucka
Laurowa
Lawendowa
Lazurowa
Legionowa
Leona Kruczkowskiego
Leopolda Staffa
Lesna
Lesna Polana
Lesne Echa
Lesnej Jagody
Leszczynowa
Letnia
Letniska
Lidzka
Liliowa
Liniowa
Lipowa
Lisciasta
Lisia
11 Listopada
Litewska
Lniana
Lodowa
Logarytmiczna
Lomzynska
Losia
Lotewska
Lubczykowa
Lubelska
Lucji Prus
Ludowa
Ludwika Mieroslawskiego
Ludwika Warynskiego
Ludwika Zamenhofa
Lukowska
Luzycka
Lwowska
|
M |
M. Curie Sklodowskiej
Maciejki
Macierzanki
Magazynowa
Magnoliowa
Majowa
Makowa
Maksyma Gorkiego
Malachitowa
Malinowa
Malopolska
Mandarynkowa
Marcina Kasprzaka
Marczukowska
Marii Dabrowskiej
Marii Konopnickiej
Marmurowa
Marsa
Marynarska
Masztowa
Matematyczna
Mazowiecka
Mazurska
Meksykanska
Melchiora Wankowicza
Merkurego
Mewy
Michala Kajki
Michala Pietkiewicza
Mieczyslawa Karlowicza
Mieszka I
Mietowa
Mikolaja Hajduka
Mikolaja Kopernika
Mikolaja Reja
Milosna
Milowa
Miodowa
Mjr Henryka Sucharskiego
Mjr Hubala
Mlawska
Mloda
Mlynowa
Mnozna
Modlinska
Modra
Modrzewiowa
Mohylowska
Mokra
Mongolska
Moniuszki
Morelowa
Morska
Motyla
Mrowcza
Murarska
Mysliwska
|
N |
Nad Potokiem
Nadbuzanska
Nadrzeczna
Naftowa
Nagietkowa
Narcyzy Zmichowskiej
Narewska
Narodowych Sil Zbrojnych
Nasienna
Nasturcjowa
Niedzwiedzia
Niemenska
Aleja Niepodleglosci
Niewodnicka
Plac Niezaleznego Zrzeszenia Studentow
Niezapominajki
Nikolaja Gogola
Niska
Nmp Krolowej Rodzin
Norweska
Notecka
Nowa
Nowatorska
Nowogrodzka
Nowosielska
Nowowarszawska
Nowy Swiat
|
O |
Oblokow
Obozna
Obrebowa
Obroncow Westerplatte
Octowa
Odeska
Odlegla
Odrzanska
Ofiar Majdanka
Oginskiego
Ogrodniczki
Ogrodowa
Okretowa
Oleandrow
Olecka
Olenki
Oliwkowa
Olsztynska
Ondraszka
Opolska
Orbitalna
Ordynacka
Oriona
Orla
Orlat Lwowskich
Orzechowa
Osadnicza
Oskara Sosnowskiego
Ostrowiecka
Ostrozki
Owocowa
Owsiana
|
P |
Pagorkowa
Pajecza
Palacowa
Palmowa
Pancerna
Paprociowa
Parkowa
Partyzantow
Pawia
Pawla Sapiehy
Perlowa
Piaskowa
Piasta
Piastowska
Pieczurki
Piekna
Pierwiastkowa
Pietrasze
Pinska
Pionierska
Pionowa
Piotra Lodzinskiego
Piotra Sciegiennego
Piotra Skargi
Piotrkowska
Piracka
Planetarna
Plaska
Plastusia
Plazowa
Plk. Lukasza Cieplinskiego
Plocka
Plutona
Plywacka
Pochyla
Pod Krzywa
Pod Lasem
Podlesna
Podluzna
Podmokla
Podpulkownika Feliksa Selmanowicza
Pogodna
Pokladowa
Poleska
Polna
Polnocna
Polowa
Polska
Poludniowa
Pomiarowa
Pomorska
Poprzeczna
Poranna
Portowa
Portugalska
Porzeczkowa
Posejdona
Potokowa
Powstancow
Powstancow Warszawy
Pozioma
Poziomkowa
Pracownicza
Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego
Produkcyjna
Prof. Andrzeja Stelmachowskiego
Proletariacka
Promienna
Promowa
Prosta
Prowiantowa
Prozna
Prypecka
Przechodnia
Przedzalniana
Przejazd
Przejsciowa
Przekatna
Przelotowa
Przemyslowa
Przepiorki
Przygodna
Przyjazna
Przyrodnicza
Przytorowa
Przytulna
Pszczela
Pszeniczna
Ptasia
Puchatka
Pulkowa
42 Pulku Piechoty
Pusta
|
R |
Raclawicka
Radosna
Radzyminska
Rakietowa
Rejsowa
Robotnicza
Rodzinna
Rolna
Romantyczna
Romualda Traugutta
Rowna
Rozana
Rozmarynowa
Rozy Wiatrow
Rtm. Witolda Pileckiego
Rubinowa
Ruczajowa
Rumcajsa
Rumiankowa
Rumunska
Rybitwy
Rycerska
Rynek Kosciuszki
Rysia
Ryska
Rzeczna
Rzedziana
Rzemieslnicza
|
S |
Sadowa
Sandomierska
Saperska
Sarnia
Sasanki
Sasiedzka
Saska
Satelitarna
Saturna
Scaleniowa
Scianka
Sejnenska
Sekcyjna
Sepia
Serbska
Serwisowa
Serwitutowa
Seweryna Goszczynskiego
Seweryna Nowakowskiego
Sezamkowa
Sieciowa
Sielska
Siemiatycka
Sienkiewicza
Sienny Rynek
Siewna
Sikorki
Simony Kossak
Sina
Sitarska
Skalna
Skandynawska
Skidelska
Skladowa
Skorupska
Skowronkowa
Skrajna
Skrzatow
Slaska
Sloneczna
Slonecznikowa
Slonimska
Slowacka
Slowenska
Slowicza
Slusarska
Smiala
Sobolewska
Sokola
Sokolska
Aleja Solidarnosci
Solnicka
Sosnowa
Sowia
Sowlanska
Spacerowa
Spokojna
Spoldzielcza
Sporna
Srodkowa
St. Okrzei
Stalowa
Stanislawa Bukowskiego
Stanislawa Dubois
Stanislawa Halki
Stanislawa Leca
Stanislawa Lema
Stanislawa Mikolajczyka
Stanislawa Skarzynskiego
Stanislawa Staszica
Stanislawa Szewko
Stanislawa Wyspianskiego
Stanislawa Zolkiewskiego
Starobojarska
Starosielce
Stary Rynek
Stawowa
Stefana Batorego
Stefana Czarnieckiego
Stefana Jaracza
Stefana Zeromskiego
Stepowa
Sterowa
Stoczni Gdanskiej
Stokrotki
Stoleczna
Storczykowa
Strazacka
Stroma
Strumykowa
Strusia
Strzelecka
Studzienna
Sukienna
Suraska
Suwalska
Sw. Andrzeja Boboli
Sw. Grzegorza Peradze
Sw. Jana Chrzciciela
Sw. Kazimierza
Sw. Kingi
Sw. Maksymiliana Marii Kolbego
Sw. Proroka Eliasza
Sw. Wojciecha
Swierkowa
Swietego Jerzego
Swietego Jozefa
Swietego Mikolaja
Swietego Rocha
Swietojanska
Swietokrzyska
Swislocka
Swobodna
Sybirakow
Sympatyczna
Synow Pulku
Syriusza
Szarych Szeregow
Szczecinska
Szczesliwa
Szczuczynska
Szczygla
1 Szej Armii Wojska Polskiego
Szeroka
Szkolna
Szkwalowa
Szmaragdowa
Szosa Elcka
Szpacza
Szpitalna
Sztormowa
Szwajcarska
Szyszkowa
|
T |
Tadeusza Banachiewicza
Tadeusza Czackiego
Tadeusza Kantora
Tadeusza Reytana
Tarasowa
Tarnowska
Techniczna
Teczowa
Teresy Toranskiej
Tkacka
Tomasza Zana
Topazowa
Torunska
Towarowa
Transportowa
Trawiasta
Tulipanowa
Turystyczna
Tygrysia
|
U |
Ubocze
Ukosna
Ukrainska
Ulamkowa
Ulanska
Upalna
Urana
Urocza
Usmiechu
Ustronna
|
W |
Waclawa Siedleckiego
Wakacyjna
Walentego Lewandowskiego
Walerego Wroblewskiego
Waniliowa
Wapienna
Warecka
Warminska
Warszawska
Warsztatowa
Warzywna
Wasilkowska
Waska
Watykanska
Wczasowa
Wegierska
Weglowa
Wenecka
Wenus
Wesola
Wiadukt
Wiankowa
Wiatrakowa
Wiazowa
Widok
Wiedenska
Wiejska
Wielkopolska
Wieniawskiego
Wierzbowa
Wieslawa Janickiego
Wieslawa Kazaneckiego
Wietnamska
Wiewiorcza
Wigierska
Wiklinowa
Wiktora Wolkowa
Wiktorii
Wilcza
Wilejki
Wilenska
Wincentego Pola
Wincentego Witosa
Wiosenna
Wioslowa
Wislana
Wisniowa
Witebska
Witolda Slawinskiego
Wladyslawa Broniewskiego
Wladyslawa Jagielly
Wladyslawa Liniarskiego
Wladyslawa Lokietka
Wladyslawa Orkana
Wladyslawa Paszkowskiego
Wladyslawa Raginisa
Wladyslawa Reymonta
Wladyslawa Warnenczyka
Wladyslawa Wysockiego
Wlokiennicza
Wloscianska
Wloska
Wodna
Wojciecha Boguslawskiego
Wojciecha Drzymaly
Wojciecha Oczki
Wojciecha Rubinowicza
Wojskowa
Wolinska
Wolkowyska
Wolodyjowskiego
Wolynska
Wrobla
Wroclawska
Wrzosowa
Wschodnia
Wspaniala
Wspolna
Wydmowa
Wylotna
Wymarzona
Wysoka
Wysoki Stoczek
Plac Wyzwolenia
|
X |
Xawerego Dunikowskiego
|
Z |
Zabia
Zabludowska
Zachodnia
Zacisze
Zagloby
Zaglowa
Zagorki
Zagorna
Zagumienna
Zajecza
Zakatek
Zalesie
Zapiecek
Zascianska
Zatokowa
Zaulek Bracki
Zaulek Leczycki
Zaulek Olsztynski
Zaulek Podhalanski
Zaulek Podlaski
Zaulek Zakopianski
Zawady
Zawadzka
Zawilcow
Zbigniewa Herberta
Zbigniewa Troczewskiego
Zbozowa
Zdrojowa
Zdrowa
Zeglarska
Zelazna
Zgoda
Zielna
Zielona
Zielone Jabluszko
Zielone Wzgorze
Zielonogorska
Ziemska
Zimowa
Ziolowa
Zlota
Zniwna
Zofii Kossak Szczuckiej
Zofii Nalkowskiej
Zolnierska
Zolta
Zolwia
Zrodlana
Zubrow
Zuchow
Zurawia Zurawia
Zwierzyniecka
Zwirki I Wigury
Zwirowa
Zwyciestwa
Zygmunta Brodowicza
Zygmunta Glogera
Zygmunta Krasinskiego
Zygmunta Starego
Zyndrama Koscialkowskiego
Zytnia
Zyzna
|
Mapa gminy
Miejscowości w obrębie gminy
Gmina miejska:
Obszar podlegający pod sąd
Wydziały Wieczystoksięgowe Sądu Rejonowego
Wydziały Wieczystoksięgowe z siedzibą w miejscowości Białystok
Sąd Rejonowy w Białymstoku - Wydział Ksiąg Wieczystych w Białymstoku otrzymał kod wydziału BI1B. W ten sposób numerowane są wszystkie Księgi Wieczyste obsługiwane przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu w Białymstoku. Księga wieczysta prowadzona przez ten sąd będzie miała postać BI1B/00123244/8
Księgi wieczyste prowadzone przez Sąd można przeglądać osobiście w siedzibie wydziału pod adresem Adama Mickiewicza 103, 15-951 Białystok w godzinach poniedziałek: 7.30-15.30, wtorek: 7.30-15.30, środa: 7.30-15.30, czwartek: 7.30-15.30, piątek: 7.30-15.30.
Jeśli znasz numer księgi wieczystej możesz przeglądać ją online korzystając z bezpłatnej przeglądarki ksiąg wieczystych na naszej stronie. (wymagane logowanie). Księgi wieczyste dostępne są również w wersji online na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości (ekw.ms.gov.pl)
Jeśli nie znasz znasz numeru księgi wieczystej możesz go wyszukać według adresu lub według identyfikatora działki Obie wyszukiwarki dostępne są na naszej stronie. (Odkrycie numeru księgi jest usługą płatną)