Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej - Wydział Ksiąg Wieczystych w Dąbrowie Górniczej. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać KA1D/00017769/5
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Adama Asnyka
Adama Rapackiego
Akacjowa
Aleksandra Fredry
Aleksandra Puszkina
Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Andrzeja Struga
Anna
Armii Krajowej
Artura Gruszeckiego
Astrow
|
B |
Barbary
Bartosza Glowackiego
Basniowa
Batalionow Chlopskich
Bialej Przemszy
Bobrowa
Boczna
Boleslawa Limanowskiego
Boleslawa Prusa
Borowinowa
Braci Pekalskich
Braci Wilkoszewskich
Bratkow
Brzozowa
Budowlanych
Bukowa
Bursztynowa
|
C |
Cezarego Uthkego
Chabrowa
Chemiczna
Ciasna
Cicha
Cmentarna
Cypriana Kamila Norwida
Czajkowa
Czapinskiego
|
D |
Dabrowka
Debowa
Dluga
Dobrawa
Dojazdowa
Dolna
Dolomitowa
Duboisa
Dudkiewicza
Dworcowa
Dworska
Dymniki
Dzialki
Dzieci Wrzesni
Dziewiaty
|
E |
Edwarda Dembowskiego
Elizy Orzeszkowej
Emilii Plater
Emilii Zawidzkiej
Eugeniusza Furmana
Eugeniusza Kwiatkowskiego
Europejska
|
F |
Fabryczna
Feliksa Rogalewicza
Fiolkowa
Florowska
Folwarczna
Franciszka Bohomolca
Franciszka Zablockiego
Franciszka Zwirki
Franciszkanska
Fryderyka Chopina
|
G |
Gabriela Narutowicza
Gabrieli Zapolskiej
Gilowa
Glowna
Golonoska
Gorki
Gorna
Gornicza
Gornikow Redenu
Gorzysta
Gospodarcza
Grabocinska
Grabowa
Graniczna
Granitowa
Grodki
Gruntowa
Grunwaldzka
Grzybowa
Gustawa Dreszera
Gustawa Morcinka
|
H |
Hallerczykow
Handlowa
Harcerska
Henryka Dabrowskiego
Henryka Sienkiewicza
Hetmanska
Hotelowa
Hugona Kollataja
Hutnicza
Hutnika
|
I |
Ignacego Krasickiego
Ignacego Paderewskiego
Iii Powstania Slaskiego
|
J |
Jagodowa
Jalowcowa
Jamki
Jana Cupiala
Jana Dekerta
Jana Dlugosza
Jana Hempla
Jana Iii Sobieskiego
Jana Kasprowicza
Jana Kilinskiego
Jana Kochanowskiego
Jana Majewskiego
Jana Mizerkiewicza
Jana Ziemby
Janowska
Janusza Korczaka
Janusza Kotarbinskiego
Janusza Kusocinskiego
Jasinskiego Tadeusza
Jaskolcza
Jaskrow
Jasminowa
Jasna
Jaworowa
Jesionowa
Jodlowa
Jozefa Bema
Jozefa Cieszkowskiego
Jozefa Ignacego Kraszewskiego
Jozefa Mireckiego
Aleja Jozefa Pilsudskiego
Jozefa Poniatowskiego
Jozefa Skalskiego
Jozefa Wybickiego
Juliana Polcera
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Juliusza Kadena Bandrowskiego
Juliusza Slowackiego
|
K |
Kalinowa
Kamienna
Karola Adamieckiego
Karsowska
Kasztanowa
Katowicka
Kawa
Kazdebie
Kazimierza Przerwy Tetmajera
Kazimierza Pulaskiego
Kazimierza Srokowskiego
Klonowa
Koksownicza
Kolejowa
Kombatantow
Komuny Paryskiej
Konstantego Ildefonsa Galczynskiego
Konstytucji
Kornela Kozlowskiego
Korzeniec
Koscielna
Kosmonautow
Kostki Napierskiego
Kostury
Kozubka
Krolowej Jadwigi
Krotka
Krucza
Kryniczna
Ks. Stanislawa
Ksiedza Grzegorza Augustynika
Kuznica Bledowska
Kuzniczka Nowa
Kwiatowa
|
L |
Laczaca
Laczna
Lakowa
Laski
Laskowa
Lazienna
Lazowska
Lazy Bledowskie
40 Lecia
Legionow Polskich
Leknice
Lesna
Leszczynowa
Letnia
Lipowa
11 Listopada
Ludowa
Ludwika Idzikowskiego
Ludwika Kondratowicza
Luszczaka
|
M |
Magazynowa
Magnoliowa
3 Maja
1 Maja
Makowa
Mala
Malinowe Gorki
Marcelego Bialostockiego
Marcina Kasprzaka
Marianki
Marii Dabrowskiej
Marii Konopnickiej
Marii Sklodowskiej Curie
Marii Szulc
Michala Spisaka
Mickiewicza
Mieszka I
Migdalowa
Mikolaja Kopernika
Mikolaja Reja
Mlynarska
Modrzejowska
Modrzewiowa
Morgowa
Mostowa
Mysliwska
|
N |
Nadrzeczna
Narodowa
Niegowonicka
Nowa
Nowocmentarna
|
O |
Obroncow Pokoju
Odrodzenia
Ofiar Katynia
Ogrodnikow
Olimpijska
Olszowa
Orla
Orna
Osiedle Robotnicze
Oswiecenia
|
P |
Parkowa
Partyzantow
Paryska
Perla
Piaskowa
Piastowska
Piwowara
Poboczna
Pocztowa
Podbagienko
Podbuczyny
Podleknicka
Podlesie
Pogodna
Pogoria
Polesna
Polna
Polnocna
Poludniowa
Pomlynie
Poprzeczna
Powstancow
Projektowana
Prosta
Przedzialowa
Przelajka
Przelajowa
Przelotowa
Przemyslowa
Przodownikow
Przymiarki
Pszenna
Ptasia
Pustynna
|
R |
Ratanice
Relaksowa
Robotnicza
Rodzinna
Rolnicza
Romana Piecucha
Romualda Traugutta
Rowna
Aleja Roz
Rozana
Roztoki
Rudna
Rudy
Rybna
Rzeczna
Rzemieslnicza
|
S |
Sadowa
Sezamkowa
Siedmiu Szewcow
Siemonska
6 Sierpnia
Siewierska
Siewna
Skladowa
Skosna
Skowronkowa
Sloneczna
Slowikowa
Sokolska
Soltysowka
Sosnowa
Sosnowiecka
Sowia
Spacerowa
Spokojna
Spoldzielcza
Sportowa
Srednia
Srodkowa
Stacyjna
Stalowa
Stanislawa Konarskiego
Stanislawa Skibinskiego
Stanislawa Sliwinskiego
Stanislawa Staszica
Stanislawa Wigury
Stanislawa Wyspianskiego
Stara
Starocmentarna
Staroscinska
Stawowa
Stefana Okrzei
Stefana Starzynskiego
Stefana Zeromskiego
Storczykow
Strazacka
Strumien
Strzemieszycka
Studzienna
Sucha
Sw. Stanislawa Kostki
Sw.Antoniego
Swierczyna
Swierkowa
Swobodna
Szalasowizna
Szarych Szeregow
Szatanowka
Szklana
Szklanych Domow
Szkolna
Szkotnica
Szosowa
Szpakowa
Szpitalna
Sztorcowa
Sztygarska
|
T |
Tadeusza Gruszczynskiego
Aleja Tadeusza Kosciuszki
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Urbanskiego
Targowa
Topolowa
Torunska
Towarowa
Traktowa
Transportowa
Trzebieslawicka
Tulipanowa
Turystyczna
Twarda
Tworzen
Tylna
Tysiaclecia
|
U |
Uczniowska
Ujejska
Urocza
|
W |
Wakacyjna
Walentego Rozdzienskiego
Walentyny Tierieszkowej
Walerego Wroblewskiego
Waleriana Lukasinskiego
Wapienna
Warszawska
Waska
Wczasowa
Wesola
Wiejska
Wierzbowa
Wilgowa
Willowa
Wincentego Pola
Wirgiliusza Grynia
Wladyslawa Adamskiego
Wladyslawa Broniewskiego
Wladyslawa Orkana
Wladyslawa Przybylaka
Wladyslawa Sikorskiego
Wladyslawa Stanislawa Reymonta
Wlodzimierza Majakowskiego
Wodna
Wojska Polskiego
Plac Wolnosci
Wolska
Wrzosowa
Wschodnia
Wspolna
Wypaleniska
Wypoczynkowa
Wysoka
Wyzwolenia
|
Z |
Aleja Za Remiza
Zabkowicka
Zachodnia
Zacisze
Aleja Zaglebia Dabrowskiego
Zaglebiowska
Zagorcze
Zagorska
Zagorze
Zagrabie
Zakatek
Zakawie
Zakladowa
Zaplecze
Zdrojowa
Zdrowa
Zeglarska
Zgoda
Zielna
Zielona
Zielona Dolina
Ziemna
Ziolowa
Zlota
Zofii Nalkowskiej
Zolnierska
Zrodlana
Zuchow
Zurawia
Zurawinowa
Zwiazku Orla Bialego
Zwirki I Wigury
Aleja Zwyciestwa
Zygmunta Cieplaka
Zygmunta Krasinskiego
Zytnia
|
Mapa gminy
Obszar podlegający pod sąd
Wydziały Wieczystoksięgowe Sądu Rejonowego
Wydziały Wieczystoksięgowe z siedzibą w miejscowości Dąbrowa Górnicza
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej - Wydział Ksiąg Wieczystych w Dąbrowie Górniczej otrzymał kod wydziału KA1D. W ten sposób numerowane są wszystkie Księgi Wieczyste obsługiwane przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu w Dąbrowie Górniczej. Księga wieczysta prowadzona przez ten sąd będzie miała postać KA1D/00017769/5
Księgi wieczyste prowadzone przez Sąd można przeglądać osobiście w siedzibie wydziału pod adresem Graniczna 23, 41-310 Dąbrowa Górnicza w godzinach poniedziałek: 7.30-15.30, wtorek: 7.30-15.30, środa: 7.30-15.30, czwartek: 7.30-15.30, piątek: 7.30-15.30.
Jeśli znasz numer księgi wieczystej możesz przeglądać ją online korzystając z bezpłatnej przeglądarki ksiąg wieczystych na naszej stronie. (wymagane logowanie). Księgi wieczyste dostępne są również w wersji online na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości (ekw.ms.gov.pl)
Jeśli nie znasz znasz numeru księgi wieczystej możesz go wyszukać według adresu lub według identyfikatora działki Obie wyszukiwarki dostępne są na naszej stronie. (Odkrycie numeru księgi jest usługą płatną)