Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód - Wydział Ksiąg Wieczystych w Katowicach. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać KA1K/00000108/9
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Adama
Adama Asnyka
Adama Didura
Adama Kocura
Adama Mickiewicza
Adama Szebesty
Agaty
Agnieszki
Akacjowa
Albatrosow
Albina Siekierskiego
Aleksandra Baumgardtena
Aleksandra Fredry
Aleksandra Raka
Aleksandra Rzeszotki
Aleksandra Zajaca
Alfonsa Gornika
Alfonsa Zgrzebnioka
Alfreda
Alfreda Sokolowskiego
Alfreda Szklarskiego
Alojzego Wojtalewicza
Alpejska
Andrzeja
Andrzeja Mieleckiego
Antoniego
Antoniego Czechowa
Antoniego Slonimskiego
Arkadiusza Puchaly
Arki Bozka
Armii Krajowej
Artura Grottgera
Astrow
Augustyna Swidra
Azalii
|
B |
Baltycka
Bankowa
Barbary
Barborki
Barcelonska
Bartosza Glowackiego
Barwinkow
Bazaltowa
Bazantow
Bazyliowa
Bednarska
Begonii
Berberysow
Bernarda Krawczyka
Beskidzka
Bialobrzeska
Biedronek
Bielika
Bielska
Bieszczadzka
Biskupa Czeslawa Domina
Bl. Edmunda Bojanowskiego
Bl. Ks. Stanislawa Kubisty
Blawatkow
Blekitna
Bocianow
Boczna
Bogucicka
Bogumila Kobieli
Boguslawa Parczewskiego
Bohaterow Monte Cassino
Boleslawa Chrobrego
Boleslawa Czerwinskiego
Boleslawa Krupinskiego
Aleja Boleslawa Krzywoustego
Boleslawa Lesmiana
Boleslawa Mierzejewskiego
Boleslawa Prusa
Boleslawa Surowki
Boliny
Borki
Borowa
Borowkowa
Braci Mniejszych
Braci Wiechulow
Braci Wieczorkow
Braci Wozniakow
Bracka
Bratkow
Bronislawa Czecha
Bronislawy
Bruno Zogaly
Brygadzistow
Brynicy
Brynowska
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Budowlana
Bukowa
Bukszpanowa
Burowiecka
Bytkowska
Bytomska
Bzow
|
C |
Cedrowa
Cegielnia Murcki
Ceglana
Chabrowa
Chelmska
Chemiczna
Chlodna
Chmielna
Chocimska
Chodnikowa
Chorzowska
Cicha
Cienista
Ciesielska
Cieszynska
Cietrzewi
Cmentarna
Cyklamenow
Cynkowa
Cypriana Kamila Norwida
Cyprysow
Cyranek
Czajek
Czapli
Czarnuszki
Czeremchowa
Czeslawa Milosza
Czyzykow
|
D |
Dabrowa
Dabrowki
Debowa
Dereni
Deszczowa
Dluga
Dobra
Dobrego Urobku
Dolna
Dr Janusza Korczaka
Dr Jozefa Rostka
Dr Stanislawa Olchawy
Drozdow
Dworcowa
Dworska
Dyrekcyjna
Dytrycha
Dzialkowa
Dzialowa
Dzieciolow
Dziewanny
Dziewieciu Z "Wujka"
|
E |
Edwarda Bugli
Edwarda Makuli
Elizy Orzeszkowej
Emanuela Imieli
Emerytalna
Emila Zegadlowicza
Emilii Plater
Eugeniusza Kwiatkowskiego
Ewy
|
F |
Fabryczna
Feliksa Bochenskiego
Feliksa Nowowiejskiego
Ferdynanda Adamczyka
Filarowa
Fiolkow
Floriana
Franciszka Aniola
Franciszka Chroboka
Franciszka Lubeckiego Druckiego
Franciszka Zablockiego
Franciszkanska
Francuska
Fryderyka Chopina
|
G |
Gabriela Halubki
Gabriela Narutowicza
Gabrieli Zapolskiej
Gajowa
Garbarska
Gawronow
Gdanska
Gen. Henryka Le Ronda
Gen. Jozefa Hallera
Gen. Jozefa Longina Sowinskiego
Gen. Kazimierza Pulaskiego
Gen. Stanislawa Szeptyckiego
Gen. Stefana Grota Roweckiego
Gen. Tadeusza Bora Komorowskiego
Gen. Wladyslawa Sikorskiego
Gen. Zygmunta Waltera Jankego
Generala Jozefa Bema
Generala Jozefa Zajaczka
Generala Wladyslawa Andersa
Gerberow
Gilow
Giszowiecka
Glebowa
Gliwicka
Glogowa
Glogowska
Gluszcow
Gminna
Gnieznienska
73 Go Pulku Piechoty
Golebia
Goralska
Gornicza
Gorniczego Dorobku
Gorniczego Stanu
Aleja Gornoslaska
Gorzowska
Gorzycka
Goscinna
Gospodarcza
Gozdzikow
Grabonia
Grabowa
Granica Wesolej
Graniczna
Grodowa
Gromadzka
Grunwaldzka
Plac Grunwaldzki
Gruszowa
Grzegorza Fitelberga
Grzybowa
Grzyski
Gustawa Morcinka
|
H |
Haliny Krahelskiej
Harcerska
Harcerzy Wrzesnia 1939
Heleny Modrzejewskiej
Helska
Henryka Czeczotta
Henryka Dabrowskiego
Henryka Duleby
Henryka Sienkiewicza
Henryka Wieniawskiego
Hetmanska
Hiacyntow
Honorowych Dawcow Krwi
Hortensji
Huberta
Huculska
Hugona Kollataja
Hutnicza
|
I |
Ignacego Daszynskiego
Ignacego Domeyki
Ignacego Kraszewskiego
Ignacego Moscickiego
Ignacego Paderewskiego
Rondo Im. Gen. Jerzego Zietka
Im. Ks. Emila Szramka
|
J |
Jabloniowa
Jacka Koraszewskiego
Jacka Malczewskiego
Jacka Woszczerowicza
Jagiellonska
Jagodowa
Jakuba Grzadziela
Jalowcowa
Jana Baranowicza
Jana Checinskiego
Jana Dekerta
Jana Dzierzonia
Jana Filaka
Jana Fojcika
Jana Heweliusza
Jana Iii Sobieskiego
Jana Kiepury
Jana Kilinskiego
Jana Kochanowskiego
Jana Koczeby
Jana Ksciuczyka
Jana Kupca
Jana Matejki
Jana Nepomucena Steslickiego
Jana Nikodema Jaronia
Jana Pietrusinskiego
Jana Przyklinga
Jana Samsonowicza
Jana Swiderskiego
Jana Wantuly
Jana Wyplera
Janowska
Japonska
Jarzebinowa
Jaskolek
Jaskrow
Jasminowa
Jasna
Jastrzebia
Jaworowa
Jaworowa Tylna
Jeczmienna
Jemiolowa
Jerzego Cholewy
Jerzego Dudy Gracza
Jerzykow
Jesienna
Jesionowa
Jesiotra
Jezynowa
Joachima Lelewela
Jodlowa
Johna Baildona
Jordana
Jozefa Biniszkiewicza
Jozefa Ciemaly
Jozefa Elsnera
Jozefa Gallusa
Jozefa Grzegorzka
Jozefa Kokota
Jozefa Laskowskiego
Jozefa Ligezy
Jozefa Lompy
Jozefa Piechy
Jozefa Piernikarczyka
Jozefa Plochy
Jozefa Pukowca
Jozefa Rymera
Jozefa Skrzeka
Jozefa Solika
Jozefa Szafranka
Jozefa Wolnego
Jozefa Wybickiego
Jozefowska
Jozefy Kantorowny
Juliana Falata
Juliana Tokarskiego
Juliusza Kossaka
Juliusza Ligonia
Juliusza Slowackiego
Juliusza Zarebskiego
Jutrzenki
|
K |
K. I. Galczynskiego
Kaczencow
Kaktusow
Kalinowa
Kamelii
Kamienna
Kamienska
Kamila Baczynskiego
Kanalowa
Kanarkow
Karasiowa
Karbowa
Karliczka
Karola
Karola Adwentowicza
Karola Bohdanowicza
Karola Chodkiewicza
Karola Darwina
Karola Grzesika
Karola Hoppego
Karola Kornasa
Karola Marcinkowskiego
Karola Miarki
Karola Stabika
Karola Szymanowskiego
Karolinki
Karoliny
Karpacka
Kaskady
Kasprowicza
Kasztanowa
Kaszubska
Katowa
Katowicka
Kawek
Kazimiery Illakowiczowny
Kazimierza Golby
Kazimierza Kluzika
Kazimierza Lepszego
Kazimierza Opalinskiego
Kazimierza Przerwy Tetmajera
Kazimierza Skiby
Kazimierza Wielkiego
Kepowa
Kijowska
Klimczoka
Klodnicka
Klonowa
Kochlowicka
Kokociniec
Kolejowa
Kolibrow
Kolista
Kolobrzeska
Kolodziejska
Kolonia Amandy
Komandorska
Kombajnistow
Komunalna
Konckiego
Konduktorska
Konikow Polnych
Konrada Swinarskiego
Konstantego Damrota
Konstantego Kempy
Konstantego Wozniczki
Konwalii
Kopalniana
Kopaniny Lewe
Koreanska
Kormoranow
Kosmiczna
Kosow
Kostki Napierskiego
Kosynierow
Koszalinska
Koszarowa
Koszykowa
Kowalska
Kozielska
Krakowska
Krakusa
Kredytowa
Kreta
Krogulcza
Krokusow
Krolowej Jadwigi
Krotka
Krucza
Kryniczna
Krysztalowa
Krzemienna
Krzysztofa Mieroszewskiego
Krzywa
Krzyzowa
Ks. Aleksandra Skowronskiego
Ks. Alojzego Ficka
Ks. Alojzego Lazara
Ks. Bpa Arkadiusza Lisieckiego
Ks. Bpa Bernarda Bogedaina
Ks. Bpa Herberta Bednorza
Ks. Bpa Jozefa Gawliny
Ks. Bpa Stanislawa Adamskiego
Ks. Bpa Teodora Kubiny
Ks. Bpa Teofila Bromboszcza
Ks. Dr Stanislawa Wilczewskiego
Ks. Dr Wiktora Siwka
Ks. Franciszka Blachnickiego
Ks. Jana Szurleja
Ks. Jozefa Czempiela
Ks. Kard. Boleslawa Kominka
Ks. Kardynala Stefana Wyszynskiego
Ks. Mjra Karola Wozniaka
Ks. Piotra Sciegiennego
Ksiazeca
Ksiecia Jozefa Poniatowskiego
Ksiedza Augustyna Kordeckiego
Ksiedza Emila Szramka
Ksiedza Franciszka Scigaly
Ksiedza Jana Rzymelki
Ksiedza Norberta Bonczyka
Ksiedza Piotra Skargi
Ksiedza Wiktora Matejczyka
Kujawska
Kukulek
Kurpiowska
Kusnierska
Kuznicka
Kwiatow Polskich
Kwiatowa
|
L |
Labedzia
Laczna
Lakowa
Lanowa
Lawendowa
Lechicka
Ledzinska
Legnicka
Lelkow
Leopolda
Leopolda Czoika
Leopolda Markiefki
Leopolda Staffa
Lesna
Lesnego Potoku
Lesnikow
Leszczy
Leszczynowa
Letnia
Ligocka
Liliowa
Lipowa
Lisa
11 Listopada
Literatow
Lniana
Lodowa
Lopianowa
Lososiowa
Lotnisko
Lowiecka
Lubinowa
Lubiny
Lubuska
Ludomira Rozyckiego
Ludowa
Ludwika
Ludwika Klakusa
Ludwika Musiola
Ludwika Solskiego
Ludwika Zamenhofa
Luzycka
Lwowska
|
M |
Macieja
Macieja Jargonia
Macieja Mamoka
Macieja Rataja
Macierzanki
Magazynowa
Magnoliowa
3 Maja
1 Maja
Makow
Maksymiliana Wilimowskiego
Mala
Malinowa
Malopolska
Malwy
Marcina
Marcina Radockiego
Marcina Szeligiewicza
Marcina Trojoka
Mariacka
Mariana Sobanskiego
Marii Curie Sklodowskiej
Marii Dabrowskiej
Marii Goeppert Mayer
Marii Konopnickiej
Marmurowa
Marzanny
Matki Teresy Z Kalkuty
Mazowiecka
Mazurska
Medykow
Melchiora Wankowicza
Meteorologow
Michala Drzymaly
Michala Gierlotki
Michala Grazynskiego
Michala Kaluzy
Michala Ossowskiego
Michala Scipio Del Campo
Michala Wolskiego
Mieczykow
Mieczyslawa Karlowicza
Mieczyslawy Cwiklinskiej
Miedziana
Miedzyblokowa
Mieszka I
Mietowa
Migdalowcow
Mikolaja Kopernika
Mikolaja Reja
Mikolowska
Mila
Milowicka
Misjonarzy Oblatow Mn
Mjra Henryka Sucharskiego
Mleczna
Mlodziezowa
Mlynska
Modelarska
Modrzewiowa
Morawa
Morawska
Morelowa
Morwowa
Motyli
Mrozna
Muchowiec
Murckowska
Mysliwska
Myslowicka
|
N |
Na Obrzezu
Nad Jarem
Nad Potokiem
Nad Stawem
Nad Strumieniem
Nadgornikow
Nagietek
Narcyzow
Nasypowa
Niepodleglosci
Niezapominajek
Niska
Niwna
Nizinna
Norberta Barlickiego
Normy
Nowa
Nowotarska
Nowy Swiat
|
O |
Objazdowa
Obroki
Obroncow Westerplatte
Plac Oddzialow Mlodziezy Powstanczej
Odrodzenia
Odrowazow
Ofiar Katynia
Ogrod Dworcowy
Ogrodowa
Ojca Karola Bika
Okoniowa
Okraglica
Okrezna
Olgi Boznanskiej
Olimpijska
Olszynowa
Ondraszka
Opolska
Ordona
Orla
Orlikow
Orzechowa
Osiedlowa
Osikowa
Oswiecimska
Oswobodzenia
Owocowa
Owsiana
|
P |
Panewnicka
Paproci
Parkowa
Partyzantow
Pasterska
Pawia
Pawla Chromika
Pawla Edmunda Strzeleckiego
Pawla Kolodzieja
Pawla Pospiecha
Pawla Stalmacha
Pawla Stellera
Pck
Pelargonii
Pelikanow
Piaskowa
Piastow
Piastowska
Piekna
Pierwiosnkow
Pijarska
Pilotow
Piotra
Piotra Bardowskiego
Piotra Michalowskiego
Piotra Musialika
Piotra Niedurnego
Piotra Norblina
Piotrowicka
Piwonii
Pl. Sejmu Slaskiego
Plebiscytowa
Plk Henryka Kowalowki
Pocztowa
Pod Kasztanami
Plac Pod Lipami
Pod Mlynem
Podchorazych
Podgorna
Podhalanska
Podlaska
Podlesna
Poetow
Pogodna
Pokladowa
Pokoju
Polarna
Poleska
Policyjna
Polnocna
Polominska
Pomorska
Poprzeczna
Porcelanowa
Porzeczkowa
Powstancow
Powstancow Slaskich
Poziomkowa
Poznanska
Prof. Jana Mikusinskiego
Promienna
Prowansalska
Przebisniegow
Przedwiosnie
Przekopowa
Przelotowa
Przemyslowa
Przepiorek
Przodownikow
Przyjazna
Przyjemna
Pstragowa
Pszczynska
Pszenna
Puchacza
Pulawska
Pusta
Pustulek
|
R |
Raciborska
Raclawicka
Radomska
Radosna
Plac Rady Europy
Rafala Pomorskiego
Rafala Urbana
Ratuszowa
Renaty Zwozniakowej
Rezedowa
Roberta Kempki
Roberta Mruczka
Robotnicza
Rolna
Rolnicza
Romualda Pitery
Rownolegla
Rozana
Rozdzienska
Rozmarynu
Ruczajowa
Rudolfa Niemczyka
Rudolfa Zubera
Rumiankowa
Rybacka
Rybnicka
Rymarska
Rynek
Rysia
Ryszarda
Rzeczna
Rzepakowa
|
S |
Sadowa
Saint Etienne
Sandacza
Sandomierska
Sarmacka
Sarnia
Sasanek
Saska
Scianowa
Sepia
Sezamkowa
Siedliska
Sielawy
Sielska
Siemianowicka
Sienna
18 Sierpnia
Siewna
Sikorek
Skalna
Skotnica
Skowronkow
Skrzypow
Slaska
Slazowa
Sloneczna
Slonecznikowa
Slowikow
Slupska
Slusarska
Smilowicka
Smolenska
Smolna
Smugowa
Sniegowa
Sniezyczek
Sokola
Sokolska
Soltysia
Sosnowa
Sosnowiecka
Sowia
Spacerowa
Spokojna
Spoldzielczosci
Sportowa
Sputnikow
Srednia
Srodkowa
Stacyjna
Stanislawa Fliegera
Stanislawa Hadyny
Stanislawa Ignacego Witkiewicza
Stanislawa Kobylinskiego
Stanislawa Konarskiego
Stanislawa Kossutha
Stanislawa Letowskiego
Stanislawa Malachowskiego
Stanislawa Mastalerza
Stanislawa Moniuszki
Stanislawa Rochowiaka
Stanislawa Rozanowicza
Stanislawa Staszica
Stanislawa Worcella
Stanislawa Zolkiewskiego
Stara Klodnicka
Staromiejska
Starowiejska
Stawowa
Stefana Batorego
Stefana Czarnieckiego
Stefana Jaracza
Stefana Okrzei
Stefana Stoinskiego
Stefana Suberlaka
Stefana Zeromskiego
Stokrotek
Stolarska
Storczykow
Strazacka
Stroma
Strumienna
Strzalowa
Strzelcow Bytomskich
Strzelecka
Strzelnica
Studencka
Studzienna
Styczniowa
Sumow
Surowcowa
Sw. Anny
Sw. Jana
Swidnicka
Swierkowa
Swietego Jacka
Swietego Pawla
Swietego Stanislawa
Szabelniana
Szadoka
Szafirowa
Szalwiowa
Szarotek
Szarych Szeregow
Szczecinska
Szczupakow
Szczyglow
Szeroka
Szewska
Szkolna
Szojdy
Szopienicka
Szpakow
Szpitalna
Szronowa
Sztygarska
Szybowa
Szybowcowa
Szymona Badury
Szymona Borysa
|
T |
Tadeusza Boya Zelenskiego
Tadeusza Fijewskiego
Tadeusza Kalinowskiego
Tadeusza Kosciuszki
Tadeusza Michejdy
Tadeusza Saloniego
Tadeusza Sendzimira
Tarasa Szewczenki
Targowa
Tarninowa
Tartaczna
Teatralna
Technikow
Teodora Kulika
Teofila Ociepki
Teofila Patalonga
Teresy
Tokarska
Tomasza
Tomasza Kotlarza
Topolowa
Traktorzystow
Transportowcow
Trasa Imienia Nikodema I Jozefa Rencow
Truskawkowa
Trzech Stawow
Tulipanow
Tunelowa
Twarda
Tylna
Tymiankowa
Tysiaclecia
Tyska
Tytusa Czyzewskiego
|
U |
Uklejowa
Ulanska
Uniczowska
Uniwersytecka
Upadowa
Urocza
Ustronna
Ustronska
|
W |
Walecznych
Walentego Fojkisa
Aleja Walentego Rozdzienskiego
Walerego Goetla
Walerego Slawka
Walerego Wroblewskiego
Waleriana
Walowa
Wandy
Wandy Jordan Lowinskiej
Wapienna
Warminska
Warszawska
Warsztatowa
Warzywna
Wawelska
Wczasowa
Wedkarska
Weglowa
Wegorzy
Wesola
Wesolowska
Wiazowa
Widlakow
Widok
Wiejska
Wiertnicza
Wierzbowa
Wietnamska
Wiezowa
Wiklinowa
Wilcza
Wilcze Katy
Wilenska
Wilhelma Rogosza
Plac Wilhelma Szewczyka
Wincentego Janasa
Wincentego Kadlubka
Wincentego Ogrodzinskiego
Wincentego Pola
Wincentego Styczynskiego
Wincentego Wajdy
Wincentego Witosa
Winorosli
Wiosenna
Wiosny Ludow
Wislana
Wisniowa
Wita Stwosza
Witolda Budryka
Wladyslawa Broniewskiego
Wladyslawa Grabskiego
Wladyslawa Lokietka
Wladyslawa Orkana
Wladyslawa Reymonta
Wladyslawa Skoczylasa
Wladyslawa Sobocinskiego
Wlodzimierza Majakowskiego
Wodna
Wodospady
Wojciecha
Wojciecha Boguslawskiego
Plac Wojciecha Kilara
Aleja Wojciecha Korfantego
Wojewodzka
Wojska Polskiego
Wolnosci
Wozakow
Wrebowa
Wrobli
Wroclawska
Wronia
Wrzosowa
Wspolna
Wyciagowa
Wymyslow
Wymyslow Tylna
Wypoczynkowa
Wyrobiskowa
Wytapiaczy
Wyzwolenia
|
X |
Xawerego Dunikowskiego
|
Z |
Zabrska
Zachodnia
Zacisze
Zadole
Zagrody
Zakatek
Zakopianska
Zaleska
Zaleska Halda
Zalogowa
Zamiejska
Zamkowa
Zamulkowa
Zaopusta
Zarnowcowa
Zaulek
Zawilcow
Zawiszy Czarnego
Zbigniewa Cybulskiego
Zbigniewa Herberta
Zbozowa
Zdrojowa
Zdrowa
Zdzislawa Hierowskiego
Zelazna
Zeliwna
Zgody
Zgorzelecka
Zielona
Zielonogorska
Ziembowa
Zimorodkow
Zimowa
Ziolowa
Zlocieni
Zlota
Zniwna
Zofii Koniarkowej
Zofii Kossak Szczuckiej
Zofii Nalkowskiej
Zolnierska
Zrodlana
Zurawia
Zurawinowa
Zuzlowa
Zwiazkowa
Zwirki I Wigury
Zwirowa
Zwrotna
Zygmunta Krasinskiego
Zygmunta Noskowskiego
Zytnia
Zyzna
|
Obszar podlegający pod sąd
Wydziały Wieczystoksięgowe Sądu Rejonowego
Wydziały Wieczystoksięgowe z siedzibą w miejscowości Katowice
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód - Wydział Ksiąg Wieczystych w Katowicach otrzymał kod wydziału KA1K. W ten sposób numerowane są wszystkie Księgi Wieczyste obsługiwane przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu w Katowicach. Księga wieczysta prowadzona przez ten sąd będzie miała postać KA1K/00000108/9
Księgi wieczyste prowadzone przez Sąd można przeglądać osobiście w siedzibie wydziału pod adresem Francuska 70a, 40-200 Katowice w godzinach poniedziałek: 7.30-15.30, wtorek: 7.30-15.30, środa: 7.30-15.30, czwartek: 7.30-15.30, piątek: 7.30-15.30.
Jeśli znasz numer księgi wieczystej możesz przeglądać ją online korzystając z bezpłatnej przeglądarki ksiąg wieczystych na naszej stronie. (wymagane logowanie). Księgi wieczyste dostępne są również w wersji online na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości (ekw.ms.gov.pl)
Jeśli nie znasz znasz numeru księgi wieczystej możesz go wyszukać według adresu lub według identyfikatora działki Obie wyszukiwarki dostępne są na naszej stronie. (Odkrycie numeru księgi jest usługą płatną)