Księgi Wieczyste dla miejscowości prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Płocku - Wydział Ksiąg Wieczystych w Płocku. Elektroniczna księga wieczysta w tej miejscowości będzie miała postać PL1P/00068388/2
Wydział Wieczystoksięgowy właściwy dla Miejscowości:
Indeks Ulic
A |
Abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego
Adama Asnyka
Adama Mickiewicza
Agrestowa
Akacjowa
Aleksandra Macieszy
Alojzego Stodolkiewicza
Andrzeja Dretkiewicza
Anny Jablczynskiej
Antoniego Chrusciela
Armii Krajowej
|
B |
Baltycka
Bartnicza
Bartosza Glowackiego
Basenowa
Batalionow Chlopskich
Batalionu "Parasol"
Batalionu "Zoska"
Benedykta Dybowskiego
Bialowieska
Bielska
Bliska
Blonie
Blotna
Boczna
Boleslawa Krzywoustego
Boleslawa Zdziarskiego
Borowicka
Boryszewska
Botaniczna
Browarna
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Bukowa
|
C |
Cedrowa
Chabrowa
Chelminska
Chemikow
Chmielna
Chmielowa
Cicha
Ciechomicka
Cisowa
Cypriana Kamila Norwida
Czeresniowa
Czerwonych Kosynierow
Czwartakow
|
D |
Dabrowki
Darniowa
Debowa
Dluga
Dobrzykowska
Dobrzynska
Dojazd
Dolna
Dr. Judyma
Drozdowa
Drzewna
Dworcowa
Dywizjonu 303
Dzialkowa
Dziedziniec
Dziewiarska
|
E |
Edukacyjna
Eugeniusza Ploskiego
|
F |
Fabryczna
Fabryki Maszyn Zniwnych
Faustyna Piaska
Filtrowa
Flisacka
Aleja Floriana Kobylinskiego
Franciszka Dorobka
Franciszka Zwirki I Stanislawa Wigury
Fryderyka Chopina
Fryderyka Rozego
|
G |
Gabinska
Gabriela Narutowicza
Gajowa
Gen. Franciszka Kleeberga
Gen. Jaroslawa Dabrowskiego
Gen. Stanislawa Maczka
Gen. Stefana Grota Roweckiego
Gen. Tadeusza Kutrzeby
Gen. Wladyslawa Andersa
Gen. Wladyslawa Sikorskiego
Gesia
Gmury
Gorka
Gorna
Gory
Gosciniec
Grabinska
Grabowa
Grabowka
Graniczna
Grodzka
Gromadzka
Gronowa
|
H |
Haliny I Stefana Rutskich
Harcerska
Harcerza Antolka Gradowskiego
Henryka Ossowskiego
Henryka Sienkiewicza
Herbaciana
Honorowych Dawcow Krwi
Hubalczykow
Hugo Kollataja
|
I |
Ignacego Lukasiewicza
Imielnicka
|
J |
Jabloni
Jana Heweliusza
Aleja Jana Kilinskiego
Jana Kochanowskiego
Aleja Jana Pawla Ii
Jana "Rudego" Bytnara
Jana Zygmunta Jakubowskiego
Janowek
Janusza Korczaka
Jaskolcza
Jasminowa
Jasna
Jastrzebia
Jaworowa
Jedrzeja Sniadeckiego
Jedrzejewo
Jerozolimska
Jerzego Pniewskiego
Jesienna
Jesionowa
Jeziorna
Jodlowa
Jordanowska
Jozefa Kwiatka
Jozefa Mehoffera
Jozefa Oksinskiego
Juliana Tuwima
Juliusza Kawieckiego
Juliusza Slowackiego
|
K |
Kacza
Kajetana Morykoniego
Kalinowa
Kapitanska
Kasztanowa
Kaszubska
Katowa
Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Zalewskiego
Klonowa
Kobialka
Kolegialna
Kolejowa
Kombatantow
Konstantego Ildefonsa Galczynskiego
Koscielna
Kostrogaj
Kotwiczna
Krakowka
Kredytowa
Kreta
Krolewiecka
Krolowej Jadwigi
Krotka
Krzysztofa Kamila Baczynskiego
Krzywa
Ks. Ignacego Lasockiego
Ks. Pralata Stefana Niedzielaka
Ks. Wladyslawa Skierkowskiego
Kujawska
Kupiecka
Kurpiowska
Kutnowska
Kwiatowa
|
L |
Lacka
Laczna
Laczniczek
Lakowa
Lamana
Lawendowa
Leonida Teligi
Lesna
Leszczynowa
Letnia
Letniskowa
Lipowa
Lisciasta
Lisia
11 Listopada
Lokalna
Lomzynska
Lotnikow
Lowicka
Lubuska
Ludwika Krzywickiego
Ludwika Smigielskiego
Ludwika Zamenhofa
|
M |
1 Maja
3 Maja
Majowa
Mala
Malinowa
Malopolska
Manezowa
Marii Dabrowskiej
Marii Konopnickiej
Marii Sklodowskiej Curie
Aleja Marsz. Jozefa Pilsudskiego
Marynarska
Maszewska
Mazowiecka
Mazurska
Medyczna
Melchiora Wankowicza
Michala Ciechomskiego
Miedziana
Mieszka I
Mietowa
Mikolaja Kopernika
Mikolaja Reja
Mila
Miodowa
Misjonarska
Mjr. Henryka Sucharskiego
Mlynska
Modrzewiowa
Mokra
Monte Cassino
Morelowa
Mostowa
Motylowa
Mysliwska
|
N |
Na Skarpie
Nadwislanska
Narodowych Sil Zbrojnych
Nauczycielska
Niecala
Nizinna
Norbertanska
Nowa
Nowociechomicka
Nowoosiedlowa
Nowy Rynek
|
O |
Oaza
Obejscie
Obroncow Helu
Obroncow Plocka 1920 R.
Obroncow Warszawy
Obroncow Westerplatte
Odlegla
Ofiar Katynia
Ogrodowa
Okolna
Okopowa
Orzechowa
Osiedlowa
Oskara Kolberga
Osnicka
Ostatnia
Otolinska
Owocowa
|
P |
Palacowa
Parcele
Parkowa
Parowa
Partyzantow
Pasaz
Pasaz Im. Vuka Karadzica
Pasniki
Patriotow
Pedagogiczna
Piaski
Piaskowa
Piasta Kolodzieja
Piekarska
Piekna
Piwna
Pocztowa
Podchorazych
Podgorze
Podlaska
Podlesna
Podwale
Pogodna
Polna
Polnocna
Polskiego Czerwonego Krzyza
Poludniowa
Pomorska
Poplacinska
Poprzeczna
Por. Kazimierza Otapa
Portowa
Porzeczkowa
Powisle
Powstancow Styczniowych
Poziomkowa
Pplk. Jana Pasternakiewicza
Prezydenta Ignacego Moscickiego
Prosta
Przemyslowa
Przeskok
Przesmyk
Przyjazna
Przyszkolna
Przytulna
Pszczela
Pszenna
|
R |
Raczkowizna
Rajmunda Rembielinskiego
Rekreacyjna
Rolna
Romualda Traugutta
Rozana
Roztocze
Rumiankowa
Rybaki
Rybna
Rzeczna
|
S |
Sadowa
Salezjanska
Sannicka
Saperska
Sarnia
Semestralna
Sielska
Sienna
Sierpecka
Siewna
Skrajna
Slaska
Sliwowa
Slodowa
Sloneczna
Slowicza
Sosnowa
Spokojna
Spoldzielcza
Sportowa
Srebrna
Srodkowa
Aleja Stanislawa Jachowicza
Stanislawa Malachowskiego
Stanislawa Ryszarda Dobrowolskiego
Stanislawa Siennickiego
Stanislawa Staszica
Stanislawa Wyspianskiego
Stanislawa Zgliczynskiego
Staromiejska
Stary Rynek
Stefana Banacha
Stefana Batorego
Stefana Okrzei
Stefanii Kaminskiej
Stoczniowa
Strazacka
Strzelecka
Studzienna
21 Stycznia
Sucha
Sukcesorska
Sw. Floriana
Sw. Huberta
Sw. Siostry Faustyny
Sw. Wojciecha
Sw. Zygmunta
Swierkowa
Swojska
Synagogalna
Synow Pulku
Szarych Szeregow
Szkolna
Szkutnicza
Szpacza
Szpitalna
Szymona Kossobudzkiego
|
T |
Tadeusza Garleja
Tadeusza Gierzynskiego
Tadeusza Gintera
Tadeusza Kosciuszki
Targowa
Tartaczna
Teatralna
Teczowa
Teofila Aleksandra Lenartowicza
Themersonow
Tokarska
Topolowa
Torowa
Traktowa
Trasa Ks. Jerzego Popieluszki
Tumska
Tymiankowa
Tysiaclecia
Tytusa Chalubinskiego
|
U |
Ukosna
Ulanska
Urbanowo
Urocza
Urodzajna
|
W |
Waclawa Lachmana
Waclawa Milke
Wakacyjna
Walecznych
Warminska
Warszawska
Waska
Wesola
Wesolka
Wiadukt
Wiatraki
Wiazowa
Widna
Widok
Wiejska
Wierzbowa
Wilcza
Wilgi
Wincentego Hipolita Gawareckiego
Wincentego Witosa
Wiosenna
Wislana
Wisniowa
Witolda Zglenickiego
Wladyslawa Hermana
Wladyslawa Nowickiego
Wlosciany
Wodna
Wojtowa
Wronia
Wrzosowa
Wschodnia
Wspolna
Wygon
Wysoka
Wyszogrodzka
|
Z |
Zabia
Zacisze
Zagajnik
Zagroda
Zajecza
Zakole
Zalesie
Zaplotek
Zarzeczna
Zascianek
Zaulek
Zbozowa
Zdrojowa
Zdunska
Zeglarska
Zelazna
Zgodna
Zielona
Plac Zielony
Ziolowa
Zlota
Zofii Nalkowskiej
Zrodlana
Zulawska
Zurawia
Zygmunta Padlewskiego
Zytnia
Zywiczna
Zyzna
|
Mapa gminy
Obszar podlegający pod sąd
Wydziały Wieczystoksięgowe Sądu Rejonowego
Wydziały Wieczystoksięgowe z siedzibą w miejscowości Płock
Sąd Rejonowy w Płocku - Wydział Ksiąg Wieczystych w Płocku otrzymał kod wydziału PL1P. W ten sposób numerowane są wszystkie Księgi Wieczyste obsługiwane przez Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu w Płocku. Księga wieczysta prowadzona przez ten sąd będzie miała postać PL1P/00068388/2
Księgi wieczyste prowadzone przez Sąd można przeglądać osobiście w siedzibie wydziału pod adresem Gabriela Narutowicza 6, 09-409 Płock w godzinach poniedziałek: 7.30-15.30, wtorek: 7.30-15.30, środa: 7.30-15.30, czwartek: 7.30-15.30, piątek: 7.30-15.30.
Jeśli znasz numer księgi wieczystej możesz przeglądać ją online korzystając z bezpłatnej przeglądarki ksiąg wieczystych na naszej stronie. (wymagane logowanie). Księgi wieczyste dostępne są również w wersji online na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości (ekw.ms.gov.pl)
Jeśli nie znasz znasz numeru księgi wieczystej możesz go wyszukać według adresu lub według identyfikatora działki Obie wyszukiwarki dostępne są na naszej stronie. (Odkrycie numeru księgi jest usługą płatną)